Follow my blog with Bloglovin

O mnie

Witam wszystkich.

Jako autorka bloga postanowiłam, że powinnam przedstawić troszkę bliżej moją osobę. Zacznijmy może od tego, że mam na imię Karolina.

Na codzień studentka, a w wolnym czasie pasjonatka pieczenia i robienia deserów. Odkąd tylko pamiętam przejawiałam olbrzymi pociąg do słodkości w każdej postaci, co w znacznym stopniu wpłynęło na rozwój mojej miłości do pieczenia. 

W pieczenie wkładałam całe swoje serce i wiele miłości, gdyż nie ma chyba lepszego przepisu na sukces.

Wolne chwile poświęcam w dużej mierze na doszkalanie swojej wiedzy, jak i również doskonalenie cukierniczych umiejętności. Co za tym idzie staram się poznać wiele nowych technik pieczenia czy to dekorowania wypieków.

Pieczenie stało się nieodłączną częścią mojego świata i życia. Pomimo, iż nieraz trzeba się naprawdę napracować to dla mnie jest to najlepszy sposób na relaks i zapomnienie o codziennych sprawach i problemach. W każdym razie nie wiem co by było gdyby słodkości i możliwość ich wytwarzania znikły z mojego życia.

Natomiast co do samego bloga... Koncepcja jego stworzenia pojawiła się właściwie znikąd. Po prostu poczułam, że chciałabym podzielić się moją pasją z innymi, a blog jest idealny do tego. A nazwa bloga.. Nazwa wydawała mi się naturalna. Gdyż tak jak kochamy wiele rzeczy w życiu to tak ja kocham pieczenia, stąd też Moja miłość do pieczenia. 

Prowadzenie bloga sprawia mi naprawdę wiele radości i jest dla mnie bardzo ważne. Pisanie postów pozwala mi w dodatku na zaspokojenie mojej potrzeby "wypisania się".

Mam nadzieje, że moja cukierniczo - blogowa działalność będzie się nieustannie rozwijać, bo jest to naprawdę coś wspaniałego, a także że przypadła wam ona do gustu. Jestem bardzo szczęśliwa gdy doceniacie to co udaje mi się stworzyć, a moje posty znajdują odbiorców.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz